خانه / ردیابها اسکنر ها / ردیاب قدرتمند جیولوکیتر جی 3
ردیاب قدرتمندجیولوکیتر جی 3

ردیاب قدرتمند جیولوکیتر جی 3

ردیاب قدرتمند جیولوکیتر جی 3Reviewed by شرکت فلزیاب ماد on Oct 18Rating: 5.0ردیاب قدرتمندجیولوکیتر جی 3ردیاب جیولوکیتر از جمله ردیابهایبوده که در ایران کمتر اپراتوری با آن آشنایی دارد

ردیاب قدرتمندجیولوکیتر جی 3
ردیاب قدرتمندجیولوکیتر جی 3

ردیاب قدرتمندجیولوکیتر جی 3

ردیاب جیولوکیتر از جمله ردیابهایبوده که در ایران کمتر اپراتوری با آن آشنایی دارد امروز قسط داریم این ردیاب فوق العاده رو براتون معرفی کنیم ساخت مکزیک بوده واز قدرت فوق العاده ای برخوردار میباشد که شما میتواند اهداف بزرگ را از 1000 متری و تا عمق 6 متری ردیابی و مکان یابی نماید.

Geolocator G3 قابلیت یافتن طلای دست ساز انسان و طلای طبیعی داشته که کمتر ردیابی دارای این خصوصیت بوده .علاوه بر طلا میتواند نقره و مس و یا فلزات نزدیک به مس و آهن و فویل را نیز ردیابی ردیابی است که برایدیگر فلزیات عکس العمل مناسبی از خودنشان میدهد .  ردیاب Geo locator G3 در صورت قرار گرفتن بر روی هدف به صورت چرخشی و حرکت دورانی مکان اصلی هدف را معلوم و مشخص وکمتر اپراتور را دچار مشکل میند و براحتی میتواند هدف مورد نظر را شناسایی کند  .علاوه بر حرکت چرخشی پس از جدا نمودن آنتن گیرنده میتوان از دستگاه اصلی به عنوان فلزی با عمق بسیار زیاد استفاده نمود تا درصد خطا بسیار کم شود در این شرایط دستگاه مانند فلزیابی صوتی یا بوقی عمل مینماید .

ردیاب جیولوکیتر جی 3
ردیاب جیولوکیتر جی 3

ردیاب جیولوکیتر جی 3

به ویدیوهای مربوط توجه بفرمایید .جیولوکیتر جی 3 دارای مدلهای متفاوتی است که در تصاویر پایین جدیدترین مدل را مشاهده میفرمایید. ردیاب جیولوکیتر ردیابی بسیار سبک و قابل حمل با کارایی بالایی برخوردار بوده .

از قسمت آیونیک میتوان صرفا برای طلا و نقره ای که مدت زیادی است در خاک مانده اند استفاده نمود .این روش برای اهداف قدیمی بسیار کارا است و بدون خطا میتواند عمل نماید.منبع تغذیه در آنتن و دستگاه مادر باطری 9 ولت کتابی است.ردیاب جیولوکیتر دارای سرعت عمل بالای در واکنش نشان دادن به اهداف تعیین شده است.

جیولوکیتر جی 3
جیولوکیتر جی 3
ردیاب طلای جیولوکیتر جی 3
ردیاب طلای جیولوکیتر جی 3

 

همچنین ببینید

ردیاب قدرتمند اسکوپ بی

ردیاب قدرتمند اسکوپ بیReviewed by شرکت فلزیاب ماد on Dec 21Rating: 5.0ردیاب قدرتمند اسکوپ بیکار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*